تبلیغات
انسجام - دیوانه

به نام خدا

انسجام
امروز   به وبلاگ  انسجام  خوش آمدید


¿دیوانه
شنبه 27 مرداد 1386

                              دیوانه

وقتی به رفتار اخیر مقامات آمریکا نگاه می کنم، ناخودآگاه دیوانه ای در ذهنم تداعی می شود که چون دیگر از دستش کاری بر نمی آید، لاجرم چشمهایش را بسته، دهانش را باز کرده و بدون اطلاع از اطرافش به هر کسی که می رسد فحاشی می کند و به هر چیزی که مقابلش قرار می گیرد لگد می زند. 

در آخرین اقدام مضحک اش هم یک نیروی رسمی یعنی سپاه پاسداران را جزء گروه های تروریستی جای داد. البته این اقدام به منظور تحریم و محدودتر کردن سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران است. اما به گفته تحلیل گران ایالات متحده، این گونه اقدام ها راه به جایی نخواهد برد.

از طرفی دیگر اتحادیه اروپا در این باره می گوید:  "اتحادیه اروپا درباره اینکه چه سازمانی را به لیست ذیربط وارد کند مستقلا تصمیم گیری می کند". که نشانگر مخالفت با تصمیم یکجانبه آمریکاست.

روزنامه گاردین در مورد اشتباه فاحشی که در پس پرده آن جرج بوش و دیک چنی هستند، می نویسد : بین سپاه پاسداران و شبکه القاعده، حماس و حزب الله در یک جنبه اساسی تفاوت وجود دارد زیرا سپاه پاسداران نه تنها یک تشکیلات دولتی است بلکه بزرگترین بخش از نیروهای مسلح ایران محسوب می شود. همچنین می نویسد: " ابلهانه خواهد بود اگر باور كنیم كه این اقدام تاثیری بر وضعیت امنیتی رو به وخامت در عراق خواهد داشت."


به نظر می رسد آمریکا با رفتار یکجانبه گرایانه، خود را در عرصه جهانی منزوی تر خواهد کرد. چرا که در اجلاس اخیر شانگهای که از ایران به عنوان ناظر دعوت شده بود، با حضور آمریکا صراحتا مخالفت شده بود. 

 این رفتار های یکجانبه گرایانه آمریکا در آخر باعث نابودی زودتر از موعدش می شود.

بوش

 

نوشته شده در شنبه 27 مرداد 1386 و ساعت 01:08 ب.ظ توسط : محمدهادی فکری
ویرایش شده در شنبه 27 مرداد 1386 و ساعت 01:08 ب.ظ